PLATFORMA WIBRACYJNA SVP14 Z NAKŁADKĄ SKY

699,00 zł


17-22-419

New product

Platforma wibracyjna SVP14 z nakładką SKY oto precyzja i jakość wykonania. Największym jej atutem jest 30 poziomów prędkości, co pozwala na dowolne dobranie intensywności ćwiczeń.

HMS

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASAŻERY WIBRACYJNE I ELEKTROSTYMULATORY

SVP14 PLATFORMA WIBRACYJNA Platforma wibracyjna SVP14 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 30 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP14 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje idealny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W zestawie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP14 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest bardzo łatwy w obsłudze. Pilot dołączony do produktu pozwala na łatwe sterowanie i zmianę programów. Dzięki SVP14 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji.

Specyfikacja:

Wymiary: 62.5*34.5*14cm Waga produktu: 8,8 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 10 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 30 poziomów prędkości Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Moc znamionowa: 220V, 200W, jeden silnik Częstotliwość znamionowa: 6-14hz Amplituda drgań: 10 mm Zestaw zawiera: Pilot, Taśmy oporowe Platformę wibracyjną

Uwagi:

Nie przeznaczona do użytku komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

Ocena 
2020-10-09

elo

Dużo funkcji - poziomów prędkości , polecam !

  Ocena 
  2020-09-07

  Polecam

  Szybka realizacja :)

   Ocena 
   2020-08-07

   Polecam

   Wysoka jakość, szybki czas dostawy ! :)

    Ocena 
    2020-08-07

    Bardzo dobry

    Polecam, miła obsługa, profesjonalna i słowna. Z pewnością zrobię jeszcze zakupy w tym sklepie.

     Ocena 
     2020-06-09

     Godne polecenia

     Jestem zadowolona z zakupu. Wszystko zgodne z opisem. Polecam!

      Napisz swoją opinię!

      Napisz opinię

      PLATFORMA WIBRACYJNA SVP14 Z NAKŁADKĄ SKY

      PLATFORMA WIBRACYJNA SVP14 Z NAKŁADKĄ SKY

      Platforma wibracyjna SVP14 z nakładką SKY oto precyzja i jakość wykonania. Największym jej atutem jest 30 poziomów prędkości, co pozwala na dowolne dobranie intensywności ćwiczeń.

      Zobacz nasze inne produkty: