MASZYNA NA MIĘŚNIE NÓG ATX-LEM-760

3 960,60 zł


ATX-LEM-760

New product

Stacja treningowa do treningu mięśni nóg, profesjonalne wyposażenie każdej siłowni.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: MASZYNY NA WOLNY CIĘŻAR

Nowy Barbarian-Line Leg Master - ostateczna stacja treningowa dla nóg Idealny do wykonywania zgięć kolanowych, zgięć nóg i treningu łydek. Barbarian-Line Leg Master to kompaktowe urządzenie do treningu nóg, za pomocą którego można realizować bardzo efektywny i zmienny trening mięśni nóg na najmniejszej przestrzeni. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle przyjazna dla pleców konstrukcja ćwiczeń. Podczas treningu zgięć kolanowych obciążenie ud może zostać przesunięte na określone obszary mięśni, w zależności od pozycji nogi, tak aby wszystkie grupy mięśni, od pośladków do czworogłowych, mogły być obciążone rozlegle i specyficznie. Ze względu na niezwykle precyzyjne wykonanie ćwiczenia i ustawienie pleców w pozycji pionowej, możliwy jest trening przy znacznie mniejszych obciążeniach niż przy zwykłych ćwiczeniach zginania kolan. Jednocześnie możliwe jest utrzymanie stałego napięcia mięśni podczas ćwiczenia, a przy pomocy kierownicy można realizować intensywne powtórzenia bez konieczności pomocy partnera treningowego. Uchwyt jest również używany w celu uniknięcia sytuacji awaryjnych i powrotu do pozycji wyjściowej, gdy zaczyna się niewydolność mięśni. Zintegrowana kędzierzawica nóg Stojąc z dostosowaną krzywą siłową dodatkowo umożliwia wyizolowany trening mięśni kędzierzawych nóg i doskonale dopełnia trening mięśni ud. Opcjonalna blokada łydek pozwala na podnoszenie łydek w pozycji stojącej, a dodatkowa blokada przysiadów pozwala na dalsze zmiany zgięcia kolan. Wyjątkowo mocna i wytrzymała konstrukcja - całkowicie stabilna i bez chybotania się
Kompaktowa konstrukcja, niewielkie zapotrzebowanie na miejsce
Wygodne, proste i bezpieczne w użyciu
Prowadnica do zginania kolan może być zawieszona na 2 wysokościach, odpowiednia dla prawie wszystkich rozmiarów ciała, z wytrzymałą i trwałą wyściółką
Noga zwijana z łożyskiem kulkowym i gumowanymi stopkami
Uchwyty na płyty wagowe standardowo o średnicy Ø 30 mm

Długość przy pręcie zgięcia kolana 24 cm, przy pręcie zgięcia nogi 19 cm
opcjonalnie możliwość rozbudowy do Ø 50 mm za pomocą adaptera (Nr art: BB-OA-250-PVC) (wymagane 2 sztuki) i (art. nr. . : BB-OA-180-PVC) (wymagana 1 sztuka)
Z gumowymi stopkami, amortyzującymi, antypoślizgowymi i oszczędzającymi podłogę
Dalsze przydatne akcesoria można znaleźć natychmiast, klikając na punkt wyboru "Akcesoria"; w prawym górnym rogu obok "Opisu";! Wymiary i wagi:

szerokość: 130 cm
głębokość: 142 cm
Wysokość: max. 150 cm
Waga: 108 KG
Kolor: Czarny

Odporność:

Stacja treningowa: 200 KG
Giętarka do nóg: 100 KG

Zakres dostawy:

Mistrz Nogi Barbariana
Sztuka. Nie. . : BB-9094

Przedstawione tabliczki wagowe, adapter do tabliczek wagowych 50mm, blok cielęcy i blok przysiadki to dodatki za dodatkową opłatą i nie są zawarte w zestawie! Dostawa odbywa się w stanie zdemontowanym do samodzielnego montażu - wysyłka na palecie przez spedytora na krawężnik. Dostawa z uprzednim telefonicznym powiadomieniem przez spedytora.

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-19

Zamówienie

Maszyna robi wrażenie , gorąco polecam

  Ocena 
  2020-06-07

  Dobra cena

  Jak za taki sprzęt to bardzo atrakcyjna cena.

   Ocena 
   2020-06-07

   POLECAM

   Produkt najwyższej jakości. Daję pięć gwiazdek

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    MASZYNA NA MIĘŚNIE NÓG ATX-LEM-760

    MASZYNA NA MIĘŚNIE NÓG ATX-LEM-760

    Stacja treningowa do treningu mięśni nóg, profesjonalne wyposażenie każdej siłowni.