ELIPTYK SK9300TVC 15,6

28 892,70 zł


SK 9300

New product

Eliptyk SK9300TVC 15,6 to stabilna, solidna i wygodna w użytku konstrukcja od BH Fitness. Posiada wszystkie niezbędne funkcje przydatne podczas treningu.

BH

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ORBITREK

Maszyna eliptyczna Premium

Profesjonalny eliptyk BH Fitness reprezentujący ekskluzywną linię sprzętu SK przeznaczonego do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach użytku publicznego. G930TV to wersja ulepszona o zaawansowany komputer z dotykowym 10-calowym wyświetlaczem, który oferuje duże możliwości multimedialne. Umieszczenie czujników do pomiaru pulsu oraz przycisków do regulacji na ramionach urządzenia pozwala kontrolować puls i zarządzać oporem bez zaburzania rytmu treningu.

Elektromagnetyczny opór i minimalny rozstaw pedałów

Orbitrek G930TV posiada optymalną długość kroku oraz minimalny rozstaw pedałów, dlatego wiernie odzwiercieda naturalny ruch i nie powoduje ryzyka wystąpienia kontuzji. Elektromagnetyczny system oporu sprawia, że urządzenie pracuje wyjątkowo płynnie i cicho oraz charakteryzuje się bezawaryjnym działaniem. 20 stopni jego cyfrowej regulacji pozwala na precyzyjne dopasowanie obciążenia do planów treningowych i poziomu wytrenowania osoby ćwiczącej.

Komputer z dużym dotykowym wyświetlaczem

Komputer urządzenia współpracuje z atv, dtv, av oraz iPod i iPhone. Posiada poty do podłączenia urządzenia mp3 i słuchawek. Pecyzyjnie mierzy dane treningowe i prezentuje je na dużym i czytelnym wyświetlaczu TFT. Funkcjonalne programy treningowe jak m.in. THR, HRC 65%, 75% i 85%, Fat Burn, czy Hill Run pozwalają zwiększyć efektywność treningów i wyciągać z nich więcej korzyści.

Gwarancja:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
2 lata
Komercyjna: 
2 lata

Dane:

Sposób użytkowania:
zastosowanie komercyjne
Wymiary:
168 x 65 x 224 cm
Waga:
85 kg
Maksymalna waga użytkownika:
190 kg
Napęd:
pas Poly-V
System opou:
elektromagnetyczny z generatorem prądotwórczym
Zakres oporu:
20 poziomy
Długość kroku:
44 cm
Puls:
czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu
Wyświetlacz:
dotykowy z TV 10" TFT
Komputer:
prędkość, RPM, czas, dystans, kalorie, Watt, puls, 17 programów treningowych, Nike+ iPod, stacja dokująca iPod/iPhone, atv/dtv/av/iPod, port do podłączenia mp i słuchawek
Inne:
minimalny rozstaw pedałów, przyciski szybkiej regulacji na uchwytach, dwustopniowy nawiew, uchwyt na bidon/akcesoria/tablet, kółka transportowe, stopki poziomujące

Napisz opinię

ELIPTYK SK9300TVC 15,6

ELIPTYK SK9300TVC 15,6

Eliptyk SK9300TVC 15,6 to stabilna, solidna i wygodna w użytku konstrukcja od BH Fitness. Posiada wszystkie niezbędne funkcje przydatne podczas treningu.