BLC02 LACROSSE PODWÓJNA PIŁKA DO MASAŻU HMS

27,50 zł


17-42-002

New product

BLC02 Lacrrosse podwójna piłka do masażu HMS bardzo łatwa w użyciu dedykowana sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Wykonana z dobrej jakości sylikonu służy na długo.Opis produktu

Piłki masujące BLC02 HMS są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy przyłożyć ją do twardego podłoża, np. ściany lub podłogi, tak, żeby ustabilizować jej ruch, następnie uciskać wybrane punkty na ciele.

Używając piłek do masażu możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych partii mięśni. Ich skuteczność zawdzięczamy niewielkim rozmiarom, dzięki którym możliwy jest precyzyjny ucisk punktów spustowych, czyli źródła bólu.

Piłki BLC02 HMS dedykowane są sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Świetnie sprawdzają się przy drobnych bólach szyi, ramion, placów, rąk i nóg. Często wykorzystywane są przez osoby trenujące CROSS FIT w celu poprawy mobilności ruchów.

Specyfikacja:

  • Materiał: silikon
  • Wymiary: 12,5x6,5 cm

Uwagi:

Gwarancja 24 miesiące

Napisz opinię

BLC02 LACROSSE PODWÓJNA PIŁKA DO MASAŻU HMS

BLC02 LACROSSE PODWÓJNA PIŁKA DO MASAŻU HMS

BLC02 Lacrrosse podwójna piłka do masażu HMS bardzo łatwa w użyciu dedykowana sportowcom o różnym poziomie zaawansowania. Wykonana z dobrej jakości sylikonu służy na długo.