SZTANGIELKI REGULOWANE PBS-90-PRO1

3 168,48 zł


PBS-90-PRO1

New product

Para regulowanych sztangielek solidnego producenta marki ATX to oszczędność miejsca połączona z praktycznym zastosowaniem.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: HANTLE REGULOWANE

PowerBlocks to kompaktowe hantle, których waga może być szybko i łatwo zmieniona. Jeśli stajesz się silniejszy, po prostu zwiększasz opór, jaki oferują PowerBlocki. Te zmienne hantle kompaktowe zastępują kompletny zestaw hantli i oferują ogromną wartość dodaną dzięki samej oszczędności miejsca. Ze względu na dużą zmienność wagi, PowerBlocks mogą być używane do bardzo długotrwałego treningu. PowerBlock® Sport PRO EXP (zestaw podstawowy) to najnowszy model popularnego regulowanego systemu hantli. Nowy, smuklejszy design, ulepszone wykończenie powierzchni i zoptymalizowane funkcje sprawiają, że PRO EXP jest jednym z najlepszych regulowanych systemów hantli na świecie. PowerBlock® Sport PRO EXP zawiera parę hantli (dwie hantle) o podstawowej wadze 22,5 kg na hantel. Zestaw podstawowy oferuje możliwość regulacji od 2,25 kg do 22,5 kg i może być regulowany za pomocą dwóch zestawów dodatków (Etap 2 i Etap 3) do 32 kg lub 41 kg może być wydłużone. Dodatkowo w zakres dostawy wchodzą "Wagi żmijowe";, które pozwalają na małe przyrosty co około jednego kilograma. Zasada działania hantli PowerBlock®:

Poszczególne szyny obciążające są zaznaczone w tabeli na uchwycie PowerBlock®, przy czym każdy z podziałów reprezentuje określony poziom ciężaru. Służy to ułatwieniu orientacji podczas szkolenia. Żądana waga jest po prostu wybrana: Wyciągnij terminal wyboru wagi i włóż go ponownie pod żądaną wagę (szyna wagi z kodem kolorystycznym). Teraz świeżo zmontowany kompaktowy hantel można zdjąć z całego bloku i od razu można rozpocząć trening! Rączka ma ciężar własny 2,5 kg. Tak więc podstawowy zestaw pozwala na łącznie 16 różnych gradacji wagowych od 2,5 kg - 22,5 kg na hantel. 

Doskonały i sprawdzony system dla klubów, do użytku w hotelach i ambitnych użytkowników prywatnych. Uchwyty do hantli wykonane z odpornego na uderzenia i wysokiej jakości tworzywa sztucznego

Odważniki wykonane z wysokiej jakości płyt stalowych obrabianych CNC - powlekanych uretanem

ergonomiczny rdzeń uchwytu

bezpieczny i wygodny uchwyt dla każdego rozmiaru dłoni

Ochrona nadgarstków i przedramienia

atrakcyjna i kompaktowa konstrukcja ogólna o wymiarach podstawowych 46 x 56 cm

Zakres dostawy: Zestaw podstawowy = 1 para = 2 hantle,

masa całkowita: 45 kg

Ocena 
2020-06-07

Super

Szybka przesyłka, profesjonalna obsługa i dobry sprzęt.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SZTANGIELKI REGULOWANE PBS-90-PRO1

  SZTANGIELKI REGULOWANE PBS-90-PRO1

  Para regulowanych sztangielek solidnego producenta marki ATX to oszczędność miejsca połączona z praktycznym zastosowaniem.

  Zobacz podobne produkty