ROWER AIR BIKE XEBEX XBX-100

5 999,00 zł


New product

3 Przedmioty

Xebex Air Bike to najwyższa jakość i trwałość dostępna na rynku. Dzięki wysokiej jakości połączeniach elementów ruchomych pozwolą cieszyć się niezawodną i długotrwałą eksploatacją.

XEBEX FITNESS

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

Rower powietrzny XEBEX Air bike XBX-100 - Rower treningowy, z powietrznym systemem kontroli obciążenia. Specjalna konstrukcja pozwala efektywnie trenować dolne i górne partie mięśniowe.

Rower posiada wygodne i regulowane do różnych wysokości, 4-poziomowe,siedzenie. Regulacja odbywa się w 2 płaszczyznach: góra/dół, przód/tył.

Kółka transportowe pozwalaj na łatwe przemieszczanie urządzenia.

 Rower zbudowany jest z wytrzymałych i wysokojakościowych komponentów. Korby Chro-Moly, uszczelniony dolny uchwyt kasety i uszczelnione łożyska kulkowe w każdym przegubie. Rowery Xebex Air wykorzystują technologię, która sprawa iż urządzenie to jest wytrzymałe i bezkonkurencyjne.

 

Konsola Xebex Air Bike mierzy dystans, prędkość i kalorie z identyczną formułą do wiodących modeli konkurentów. Duży wyświetlacz konsoli daje użytkownikom łatwy sposób mierzenia wydajności i śledzenia postępów, nawet w trakcie intensywnego treningu. Na jednym ekranie możesz zobaczyć 7 kluczowych pomiarów: spalone kalorie, tętno, prędkość, całkowita odległość, czas, czas pracy/odpoczynku. Wszystko, czego potrzebujesz w jednej konsoli z możliwością ustawiania treningu interwałowego, treningu z pulsem i wielu innych. System jest kompatybilny z pasami treningowymi na klatkę piersiową Polar.

 

Konsola pozwala również na przełączanie pomiędzy jednostkami miary: metrami lub milami i mierzy do wartości dziesiętnej kalorii, dzięki czemu znasz dokładny postęp. Konsola jest łatwa w obsłudze i dokładniej odczytuje zmiany prędkości. Uwzględniliśmy również możliwość ustawiania, określania odległości, kalorii i czasu.

 

Łatwy montaż

Xebex Air Bike nie wymaga specjalistycznego montażu. Stabilizatory przednie i tylne, wspornik trzpienia, kierownica, pedały, wspornik siodła i siedzisko to wszystko, to co należy zmontować.  Narzędzia potrzebne do montażu wraz z instrukcją znajdziesz w opakowaniu. Wystarczy 15 minut aby złożyć urządzenie.

 

Jak to się ma do innych Air Bike’ów?

Xebex Air Bike charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością dzięki zastosowaniu wyższej jakości części w całej ramie. Wzmocniono słabe punkty, które występują w konkurencyjnych modelach, aby stworzyć najbardziej wytrzymały rower na rynku. Dociążono ramę, co doprowadziło do większej stabilności. Części o wyższej jakości, takie jak uniwersalne przeguby kulowe, w których kierownica łączy się z ramieniem sprzęgła, są przykładem tego, jak solidnie rowery Xebex są zaprojektowane!

Rower posiada uchwyt na bidon.

Wymiary Urządzenia

120 cm x 65 cm x 130 cm

Waga Urządzenia

47 kg

Max. Waga Użytkownika 180 kg

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-23

Zamówienie

Trwały produkt , wysokiej jakości , dodatkowo bardzo cichy :)

  Ocena 
  2021-02-23

  :)

  Wysoka jakość , znakomite wykonanie producenta

   Ocena 
   2018-06-28

   POLECAM

   Super sprzęt, jestem zadowolony z zakupu

    Ocena 
    2018-06-28

    POLECAM

    Super sprzęt, jestem zadowolony z zakupu

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     ROWER AIR BIKE XEBEX XBX-100

     ROWER AIR BIKE XEBEX XBX-100

     Xebex Air Bike to najwyższa jakość i trwałość dostępna na rynku. Dzięki wysokiej jakości połączeniach elementów ruchomych pozwolą cieszyć się niezawodną i długotrwałą eksploatacją.