ROWER MAGNETYCZNY BC6714

999,00 zł


New product

1 Przedmiot

Domowy rowerek magnetycznych, idealny do treningów bez wychodzenia do siłowni.

BODY SCULPTURE

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

Magnetyczny rower treningowy BC 6714 jest świetnym sprzętem, który pomoże Ci wykonać efektywny trening w domu. Kiedy pogoda uniemożliwia jazdę na zewnątrz, nie musisz już tracić czasu na wyjścia i dojazdy do siłowni. Ćwiczenia na rowerze treningowym sprawiają, że pracują nie tylko mięśnie ud, łydek i pośladków, ale też brzucha i ramion. Taki trening jest bezpieczny dla stawów, ponieważ nie muszą one utrzymywać ciężaru ciała. Sprzęt idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów. Oprócz wzmocnienia siły mięśni i obniżenia wagi ciała, trening na rowerze przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i polepszenia samopoczucia.

Stabilna konstrukcja urządzenia gwarantuje bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń niezależnie od ich intensywności. Nawet przy wyjątkowo dynamicznym treningu rower zachowuje stabilność. Możliwość regulacji siodełka sprawia, że możesz w pełni dopasować je do swojego wzrostu i przyjąć prawidłową pozycję w czasie ćwiczeń.

Na uchwytach znajdują się sensory pomiaru pulsu, dzięki którym możesz wykonać bardziej wydajny trening z wykorzystaniem stref tętna. Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. Wielofunkcyjny komputer pokazuje dane dotyczące prędkości, czasu, dystansu i pulsu, a także posiada funkcję scan, pozwalającą na naprzemienne wyświetlanie się tych danych. Gwarantuje to możliwość śledzenia swoich postępów na bieżąco, oraz może dodatkowo motywować do treningu. Opór pedałów można ustawić samodzielnie także w trakcie jazdy, dzięki czemu można płynnie zmieniać poziom trudności treningu.

 

Dane techniczne:

 • Wymiary: 86 x 44,5 x 140 cm (dł. x szer. x wys.)
 • Waga: 23,6 kg
 • Waga koła zamachowego: 5 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg,
 • Sprzęt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957,
 • Przeznaczenie: użytek domowy
 • Gwarancja: 2 lata
GWARANCJADOMOWA
Ocena 
2021-07-23

Zamówienie

Wszystko w najlepszym porządku, szybka obsługa. Towar zgodny z opisem i zamówieniem. Polecam sklep.

  Ocena 
  2021-04-22

  polecam

  polecam

   Ocena 
   2021-03-13

   polecam

   polecam

    Ocena 
    2021-02-03

    5/5

    5/5

     Napisz swoją opinię!

     Napisz opinię

     ROWER MAGNETYCZNY BC6714

     ROWER MAGNETYCZNY BC6714

     Domowy rowerek magnetycznych, idealny do treningów bez wychodzenia do siłowni.