Rower Spiningowy SB2.6

2 399,00 zł


New product

1 Przedmiot

 • Mechaniczny system hamowania (Pas Poly-V), przycisk awaryjnego zatrzymania, 22 kg koło zamachowe, cicha praca, regulowane siedzenie w poziomie i pionie, anatomiczne siodełko nośność 115 kg, dwustronne pedały (z noskami/SPD).
BH

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

Rower spinningowy SB2.6 powstał głównie z myślą o maksymalnie realistycznym odwzorowaniu jazdy na prawdziwym rowerze szosowym. W tym celu zastosowano tutaj mechaniczny system regulacji oporu oraz ramę w wymiarze przypominającym prawdziwy rower wyścigowy. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów i duża dbałość o szczegóły zaowocowały stworzeniem przyrządu o wyjątkowych parametrach i właściwościach.

Treningowy rower stacjonarny SB2.6 BH Fitness to szansa by w domowych warunkach poczuć się prawie tak samo, jak na prawdziwej drodze. 22-kilogramowe koło zamachowe z mechanicznym systemem kontroli obciążenia gwarantuje bardzo naturalne doznania i pozwala dopasować trudność ćwiczeń do konkretnych potrzeb i możliwości każdego użytkownika. Dużą zaletą jest wykorzystanie charakterystycznego dla tej firmy systemu przekładni pasowej Poly-V, która gwarantuje wysoką kulturę pracy mechanizmu oraz redukuje zbędne poślizgi i hałas.

Rowerek stacjonarny SB2.6 posiada szeroki wachlarz regulacji – zarówno wygodne siodełko, jak i ergonomiczna kierownica otrzymały możliwość ustawienia ich pozycji w osiach pionowej i poziomej. Pozwala to na zajęcie wygodnej i optymalnej do treningu pozycji. Antypoślizgowe pedały i stabilna rama gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa – na rowerze ćwiczyć mogą osoby o masie ciała nieprzekraczającej 115 kilogramów.

Wyścigowy rower stacjonarny BH Fitness SB2.6 waży 45 kilogramów – jego wymiary pozwalają umieścić go w niemal każdej przestrzeni: w pokoju, na poddaszu, w garażu lub w piwnicy. Podstawa zajmuje powierzchnie o wymiarach 104 x 52 centymetry, a kierownica wznosi się na wysokość 119 centymetrów.

Przed oczami użytkownika zainstalowano czytelny wyświetlacz licznika treningowego, który na bieżąco mierzy wszystkie niezbędne parametry treningu. Z jego odczytów można dowiedzieć się o aktualnie osiąganej prędkości, czasie treningu, przebytym dystansie, ilości spalonych kalorii, liczbie obrotów na minutę oraz sprawdzić odczyty zintegrowanego pulsometru – tętno mierzyć można także z pomocą dostępnej osobno opaski telemetrycznej.

 • 22 kg koło zamachowe oraz system hamowania oparty na tarciu umożliwiają przeprowadzenie wyczerpującego treningu bez konieczności wychodzenia z domu.
 • Pedały dwustronne: SPD i z noskami.
 • Kierownica triathlonowa oraz siodełko są regulowane w pionie i poziomie, więc pozycję treningową można idealnie dopasować do potrzeb nawet najbardziej wymagających Użytkowników.
 • Monitor LCD kontroluję funkcje takie jak: RPM, prędkość, czas, kalorie, dystans, puls.

 Dane techniczne:

Sposób użytkowania: regularny
Max. waga użytkownika: 115 kg
Napęd: pas Poly-V
System inercyjny: 22 kg
Opór: mechaniczny system oporu  Przycisk awaryjnego zatrzymania
Wyświetlacz: LCD: RPM, prędkość, kalorie, dystans, czas
Puls: telemetryczny system pomiaru pulsu; fale radiowe (opaska  dodatkowo)
Inne: rama stalowa; kierownica triatlonowa; kółka transportowe; anatomiczne siodełko
Waga: 45 kg
Wymiary: 104 x 52 x 119 cm


Technologie:

 • System telemetryczny - Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycznego systemu pomiaru pulsu. W zależności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 
 • Bluetooth - Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.

 

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-23

Zamówienie

Dobry i pomocny kontakt z pracownikiem, wszystko poszło w jak najlepszym porządku.

  Ocena 
  2021-04-20

  Polecam

  Super jakość , sprawna dostawa , obsługa 100/100

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Rower Spiningowy SB2.6

   Rower Spiningowy SB2.6

   • Mechaniczny system hamowania (Pas Poly-V), przycisk awaryjnego zatrzymania, 22 kg koło zamachowe, cicha praca, regulowane siedzenie w poziomie i pionie, anatomiczne siodełko nośność 115 kg, dwustronne pedały (z noskami/SPD).