Rower Poziomy ECR7 Impulse Fitness

10 300,00 zł


New product

1 Przedmiot

Rower Poziomy ECR7 Impulse Fitness

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

Regulowane siedzisko

Ten rower ma duży, wygodny fotel-siodełko, które będzie ergonomiczne dla każdego użytkownika. Oparcie z siatki umożliwia większy komfort jazdy, bez dodatkowego ucisku nawet przy dłuższym użytkowaniu.

Można ustawić odległość między siodłem, a pedałami i wyregulować oparcie, dokładnie w zależności od wzrostu. Każdy może znaleźć wygodną pozycję.

 

Kierownica

Duża kierownica posiada dwie opcje pozycji z czujnikami tętna i podpórkami na ręce. Ustawiać podstawowe funkcje można także trzymając się po bokach siodełka, tam również znajdują się szybkie regulatory poziomu oporu, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo zwiększać lub zmniejszać poziomy oporu. Nie trzeba sięgać do wyświetlacza podczas treningu.

 

Pedały

Duże pedały mają przyczepną teksturę i regulowany pasek, który przechodzi przez but, zabezpieczając go przed przemieszczaniem.. Ten pasek pomaga również w treningu, ponieważ energia, którą wkładasz w podciąganie nogi do góry, jest wykorzystywana do napędzania roweru.

 

Kółka

Kółka transportowe umożliwiają użytkownikom łatwe i bezpieczne przemieszczanie urządzenia. System kompensacji nierówności podłogi zapewnia maksymalną stabilność.

 

Hamulec

Wbudowany samogenerujący układ hamulcowy umożliwia użytkownikowi „wolne koło". Oznacza to, że gdy użytkownik przestaje ćwiczyć, pedały zatrzymują się razem z nim — w przeciwieństwie do niektórych rowerów treningowych, w których pedały wciąż się obracają.

 

Poziomy oporu

Ważną cechą w niemalże wszystkich obszarach sprawności i ćwiczeń jest możliwość progresji i regresu. Możliwość zmiany poziomów oporu pozwala użytkownikom rozpocząć od lekkiego oporu i zwiększać go w miarę poprawy siły i wytrzymałości. Pozwala również na bardziej urozmaicony trening - co jest ważne przy treningu interwałowym lub sprinterskim.

Wymagania dotyczące zasilania

Rower poziomy Encore ECR7 jest całkowicie samobieżny. Wystarczy kilka obrotów pedałów, aby aktywować konsolę i pozostanie ona aktywna, aż do zakończenia treningu.

 

Wyświetlacz

6-okienkowy wyświetlacz LED i DOT Matric wyraźnie pokazuje postępy w treningu. Posiadanie wielu okien umożliwia konsoli wyświetlanie wielu rodzajów informacji, które mają być przekazywane użytkownikowi, co jeszcze bardziej poprawia jego wrażenia z treningu. Wyświetlacz jest łatwy w utrzymaniu czystości.

 

Dodatkowe wyposażenie i informacje techniczne

- Sprzężenie zwrotne prędkość, czas, waty, kalorie, obroty, dystans, tętno, opór

- Tętno Kontakt i telemetria tętna

- Wyświetlacz 6 okien LED + matryca punktowa 16x8

- Uchwyt na bidon


Waga

67.4 kg

Wymiary

113,2 x 62,8 x 148 cm

Max. waga użytkownika

150 kg

Hamulec

Hamulec hybrydowy z własnym zasilaniem

Ilość pozycji regulacji siedzenia

12

Akcesoria

2 uchwyty na butelki, uchwyt na telefon

Ilość Poziomów Oporu

20

Monitorowanie tętna

Tak

Napisz opinię

Rower Poziomy ECR7 Impulse Fitness

Rower Poziomy ECR7 Impulse Fitness

Rower Poziomy ECR7 Impulse Fitness