WYCIAG IMPULSE IT-9325 STOS 91 KG

9 999,00 zł


IT-9325

New product

Profesjonalna maszyna do siłowni ze stosem 91 kg idealnie pasuje do obiektów w których jest ograniczona przestrzeń 
Wyciąg pionowy IT9325 to solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniająca płynną i precyzyjną pracę. Ponadto posiada łatwą i wygodną w obsłudze zmiana obciążenia.

IMPULSE

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: WYCIĄGI DO ĆWICZEŃ

Maszyna jest zaprojektowana do obsługi stosunkowo małej przestrzeni i praktycznie bezobsługowej podczas pracy na komercyjnym poziomie sprawności. Użytkownik otrzymuje skuteczny sposób na poprawę swojej kondycji fizycznej. Urządzenie fitness jest odporne na zużycie i łatwe w utrzymaniu. Wzmacniacze serii IMPULSE IF8 są wyposażone w specjalną farbę, która zwiększa wytrzymałość. Dzięki temu maszyny nie są tak łatwo zarysowane i nie podlegają korozji.

Wałek wahadłowy Hi / Low jest przeznaczony do ćwiczeń całego ciała. Przechwytywanie pochodzą głównie grup mięśni w górnej części ciała, wzmacniają mięśnie brzucha, mięśnie ramion, biceps i triceps, potem mięśnie szyi, mięśnie ud i wiele innych. Zasadniczo, dzięki dobrze zaplanowanemu planowi i odpowiedniej technice, ta maszyna pozwoli ci w pełni ćwiczyć całe twoje ciało. Zaletą tego urządzenia jest to, że ćwiczysz w dużej mierze może być regulowana w zależności od potrzeb, istnieje ogromna ilość ćwiczeń, które pozwolą Ci kierować konkretną grupę mięśniową.
Walec jednoręczny może być używany całkowicie niezależnie. Jednakże, może być stosowany w połączeniu z wielofunkcyjnym fitness wieży Impulse IF8127, .Do dodatkową opcją jest możliwość kupić dwa pojedyncze krążki i przy użyciu dodatkowego adaptera Trapeze Impulse IF8127opt elegancki, licznik rolki

Ćwiczenia IMPULSE przeciwnie do ruchu wskazówek zegara pomogą trenować, wzmacniać i kształtować swoją postać. Wzmacniając mięśnie brzucha i plecy, zyskasz większą odporność na rany i przewlekłe problemy związane z codzienną rutyną. Dlatego dla każdego sportowca, który zamierza aktywnie angażować się w sport kolektywny i kontaktowy, zalecamy wariant z kolejek górskich. Polecamy go także osobom, które muszą zapobiegać problemom zdrowotnym. Wzmocnienie mięśni pleców pomaga uniknąć bólu pleców, z którego mogą one okazać się poważną chorobą, należy włączyć cały przeciw-rolki treningu plan ćwiczeń.

IMPULSE FITNESS to jeden z wiodących na świecie producentów sprzętu fitness. Twórcy nowych urządzeń do treningu cardio i fitness współpracują z amerykańskimi i europejskimi projektantami, a wysokiej jakości komponenty są wykorzystywane do produkcji przez sprawdzonych i wiarygodnych dostawców. 35 lat doświadczenia w tej dziedzinie znajduje odzwierciedlenie w szczegółach produktu, które IMPULSE FITNESS produkuje dla wiodących światowych marek fitness. Cały asortyment zawiera innowacyjne, funkcjonalne, trwałe i stylowe produkty. Centrum badawczo-rozwojowe IMPULSE zatrudnia ponad 40 inżynierów i inżynierów, którzy robią wszystko, aby sprostać wymagającym wymaganiom właścicieli fitness i centrów fitness. IMPULSE FITNESS posiada certyfikaty ISO9001: 2000, ISO14001, ISO10015 i OHSAS 18001.

Zapewnimy profesjonalne konsultacje i kompleksowy projekt wdrożenia siłowni, w tym projekty 3D. Zaprojektujemy siłownię, dostarczymy sprzęt, zorganizujemy instalację maszyny oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Importujemy towary do Republiki Czeskiej bezpośrednio od producenta i przechowujemy zapasy najczęściej używanych części zamiennych. Jeśli jesteś zainteresowany jakością i ponadstandardową obsługą, nasze usługi są właściwym rozwiązaniem!

Długość:138,5 cm
Szerokość:89,1 cm
Wysokość:224,7 cm
Obciążniki - maszyny wielopozycyjne: 91 kg


Waga ciężarków - maszyny wielotorowe:
91 kg
• Kółko o regulowanej wysokości z jedną ręką
• Nadaje się do wykonywania górnej i dolnej połowy ciała
• Idealny do fitnessu hotelowego i mniejszej siłowni klubowej
• Może być łączony z akcesoriami w celu uzyskania koła pasowego zapobiegającego kołysaniu lub wzmacniacza wielozasięgowego
• Dostarczany z listwą obciążeniową

Profi
Produkt nadaje się do użytku domowego i komercyjnego, hoteli, klubów sportowych.

  • Konstrukcja przyrządu zapewnia płynną i precyzyjną pracę.
  • Łatwa i wygodna zmiana obciążenia.
  • Trwała i stabilna konstrukcja, wykonana tyko z najwyższej jakości materiałów.


GWARANCJA 

  • Rama - dożywotnia
  • Łożyska, stosy, krążki, pręty prowadzące, części ruchome- 24 miesiące.
  • Linki, sprężyny - 12 miesięcy. 
GWARANCJAKOMERCYJNA

Napisz opinię

WYCIAG IMPULSE IT-9325 STOS 91 KG

WYCIAG IMPULSE IT-9325 STOS 91 KG

Profesjonalna maszyna do siłowni ze stosem 91 kg idealnie pasuje do obiektów w których jest ograniczona przestrzeń 
Wyciąg pionowy IT9325 to solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniająca płynną i precyzyjną pracę. Ponadto posiada łatwą i wygodną w obsłudze zmiana obciążenia.