KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-520

2 599,00 zł


ATX-PRX-520

New product

Solidnie wykonana z wysokiej jakości materiałów klatka świetnie sprawdzająca się w wyższych pomieszczeniach o małej powierzchni dzięki unikalnej kubaturze.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

Podobnie jak nasz Power Rack PRX-510, nasz model PRX-520 ma kompaktową konstrukcję o wymiarach 119 x 117 cm, ale o wysokości 215 cm jest przeznaczony do wyższych pomieszczeń. Power Rack PRX-520 został zaprojektowany tak, aby był absolutnie bezskrętny i niezwykle stabilny.

Nośność 500 kg, w tej klasie konstrukcji nie ma sobie równych!

Słupki z 34 otworami posiadają oznaczenia wewnątrz i na zewnątrz, co gwarantuje dokładne i szybkie ustawienie zaczepów J i półek awaryjnych. Dodatkowe otwory w podpórkach podłogowych umożliwiają mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami oporowymi. Gumowane nóżki chronią wykładzinę podłogową i zwiększają odporność na poślizg.

Standardowo wyposażony w parę masywnych 10 mm stalowych haczyków J-Hooks + 10 mm gumowych ochraniaczy do ochrony belki, parę awaryjnych półek Pin Pipes i radełkowany uchwyt Multi-Grip pull up bar, ten stojak pozwala na wiele podstawowych ćwiczeń. Power Rack może być rozszerzony o inne opcjonalne akcesoria, takie jak stacja ciągnąca, drążki do zanurzania, rząd drążków w kształcie litery T, płyta narzędziowa lub mina lądowa, w celu rozszerzenia zakresu ćwiczeń.

Wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i certyfikowany zgodnie z normą EN 20957 I. II. IV - H, Power Rack oferuje wysoką nośność, pierwszorzędną jakość wykonania, maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą funkcjonalność w wyjątkowej konstrukcji.

Te wartości oznaczają bezkompromisową jakość ATX i gwarantują pierwszorzędną i długotrwałą jakość produktu!

Produkty wysokiej jakości Zaprojektowane w Niemczech - certyfikowane zgodnie z normą EN 20957 I. II. IV klasa H

-kompaktowa konstrukcja

-Bezskrętna, stabilna konstrukcja z profilowanej rury stalowej o grubości 50 x 50 x 2 mm i wzmocnionych blach węzłowych.

-przy dużych obciążeniach - do 500 kg

-34-krotna wysokość perforacji/pozycji

-ze skalowaniem pozycji dla dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków J i tac awaryjnych.

-w tym 1 para haków J wykonanych z taśmy stalowej o grubości 10 mm + ochraniacze gumowe o grubości 10 mm chroniące hantle i minimalizujące hałas.

-w tym 1 para Pin Rura bezpieczeństwa półki awaryjne wykonane z Ø 20 mm stali okrągłej + Ø 38 x 3 mm rura stalowa o grubości 3 mm

-w tym Multi Grip pull up bar Ø 27 mm, dodatkowy uchwyt radełkowany

-z dodatkowymi otworami w podporach podłogowych,

-umożliwia mocowanie kołków taśmowych do treningu z taśmami oporowymi

-z nogami ochronnymi, zabezpieczającymi podłogę i przeciwpoślizgowymi

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2019-10-29

:)

Profesjonalizm i jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-520

    KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-520

    Solidnie wykonana z wysokiej jakości materiałów klatka świetnie sprawdzająca się w wyższych pomieszczeniach o małej powierzchni dzięki unikalnej kubaturze.