KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-610

2 999,00 zł


ATX-PRX-610

New product

ATX® Wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta, który doskonale sprawdzi się w treningu siłowym nawet przy dużym obciążeniu.

ATX

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: KLATKI TRENINGOWE

Wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i certyfikowany zgodnie z normą EN 20957 I. II. IV, ATX® Power Rack PRX-610 oferuje najwyższą jakość wykonania, maksymalne bezpieczeństwo i doskonałą funkcjonalność. Wysoka nośność 650 kg podkreśla niezwykle stabilną konstrukcję tego regału mocy. Szerokość 121 cm i głębokość 146 cm sprawiają, że regał jest bardzo stabilny i oferuje wygodne wnętrze. Wyjątkowo niska wysokość 195 cm sprawia, że regał ten nadaje się szczególnie do niskich pomieszczeń.
Słupki z 30 otworami są oznakowane wewnątrz i na zewnątrz za pomocą oznaczeń, co gwarantuje dokładne i szybkie pozycjonowanie zaczepów J i magazynów awaryjnych.
Dodatkowe otwory w rozpórkach podłogowych umożliwiają mocowanie kołków taśmowych do treningu z opaskami oporowymi. Zawarte w zestawie haki J o grubości 10 mm są w pełni zabezpieczone, co optymalnie chroni pręt. W zakres dostawy wchodzą również rury sworzniowe/tacki awaryjne oraz słup wspinaczkowy Multi-Grip z radełkowaniem extra-grip. Gumowane nóżki chronią podłogę i zwiększają odporność na poślizg - to standard w naszych regałach!

ATX Power Rack 610 oferuje szereg podstawowych ćwiczeń. Do rozszerzonego zakresu ćwiczeń dostępne są optymalnie dopasowane akcesoria, takie jak stacja ciągnąca, dyszel, rząd drążków w kształcie litery T, tablica użytkowa, mina lądowa lub nasze najwyższej klasy ławki płaskie i ławki wielofunkcyjne.

Produkty wysokiej jakości Zaprojektowane w Niemczech - certyfikowane zgodnie z normą EN 20957 I. II. IV klasa H

-kompaktowa konstrukcja o wysokości całkowitej 195 cm, idealna do pomieszczeń z niskimi wysokościami sufitu

-nie skrętna, stabilna konstrukcja z rury stalowej o przekroju 60 x 60 x 2 mm i wzmocnionych blach węzłowych.

-przy dużych obciążeniach - do 650 kg

-30-krotna perforacja/wysokość położenia

-ze skalowaniem pozycji dla dokładnego i szybkiego pozycjonowania haków J i tac awaryjnych.

-w tym 1 para haków J wykonanych z taśmy stalowej o grubości 10 mm + ochraniacze gumowe o grubości 10 mm chroniące hantle i minimalizujące hałas.

-w tym 1 para Pin Rura bezpieczeństwa półki awaryjne wykonane z Ø 20 mm stali okrągłej + Ø 38 x 3 mm rura stalowa o grubości 3 mm

-w tym Multi Grip pull up bar Ø 27 mm, dodatkowy uchwyt radełkowany

-z dodatkowymi otworami w podporach podłogowych,

-umożliwia mocowanie kołków taśmowych do treningu z taśmami oporowymi

-z nogami ochronnymi, zabezpieczającymi podłogę i przeciwpoślizgowymi

GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2019-10-29

:)

jestem bardzo zadowolony z jakości przesyłki oraz jakości produktów

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-610

    KLATKA TRENINGOWA POWER RACK ATX-PRX-610

    ATX® Wysokiej jakości sprzęt niemieckiego producenta, który doskonale sprawdzi się w treningu siłowym nawet przy dużym obciążeniu.