ROWER PIONOWY SK8000TVC

23 999,00 zł


H800TVC

New product

Rowerek treningowy SK8000TVC to profesjonalny produkt marki BH Fitness. Przeznaczony do użtku komercyjnego i publicznego. Posiada wiele udogodnień, które zadowolą zarówno najbardziej wymagających  użytkowników, jak i początkujących. 

BH

Ten produkt nie występuje już w magazynie Towar niedostępny - zapytaj o czas realizacji

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii: ROWEREK

OPIS

Najbardziej zaawansowana linia sprzętu BH Fitness

Profesjonalny rower treningowy w ulepszonej wersji z rozbudowanym komputerem Smart Focus. Sprzęt reprezentuje najbardziej zaawansowaną linię urządzeń BH Fitness - SK Line. Urządzenie jest przeznaczone do zastosowań komercyjnych w siłowniach, klubach i innych obiektach użytku publicznego. Aluminiowo-stalowa konstrukcja ma otwartą ramę z niskim wejściem, dlatego z roweru swobodnie mogą korzystać osoby po różnych urazach, a także seniorzy. Dzięki kółkom transportowym rower łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a cztery stopki na podstawie umożliwiają jego precyzyjne wypoziomowanie.

Elektromagnetyczny opór z generatorem

Rower H800 nie wymaga zasilania zewnętrznego - został wyposażony w generator, który sam wytwarza prąd potrzebny do pracy urządzenia. Dzięki temu rower można swobodnie rozłożyć w dowolnym miejscu siłowni. Elektromagnetyczny system oporu sprawia, że sprzęt pracuje wyjątkowo płynnie i cicho oraz charakteryzuje się bezawaryjnym działaniem. 20 stopni jego cyfrowej regulacji pozwala na dokładne dopasowanie obciążenia do planów treningowych i poziomu wytrenowania osoby ćwiczącej. Żelowe siedzisko zapewnia wygodę niezależnie od długości i intensywności treningu. Możliwość jego regulacji w pionie i w poziomie bez trudu umożliwia przyjęcie najwygodniejszej pozycji do ćwiczeń osobom o różnym wzroście.

Wysokiej jakości komputer z dotykowym wyświetlaczem

Komputer Smart Focus posiada jeden z najszybszych ekranów dotykowych i łatwy w obsłudze interfejs. Łączy się z internetem i TV, dzięki czemu można na nim wyświetlać m.in. promocje, reklamy, czy filmy dla klientów siłowni. Rejestruje i wyświetla na dużym wyświetlaczu parametry treningu. Mierzy czas, dystans, spalone kalorie, prędkość oraz puls. Liczne programy treningowe dbają o różnorodność ćwiczeń i umożliwiają wyciągać z nich więcej korzyści.

Gwarancja:

Domowa: 
2 lata
Półkomercyjna: 
2 lata
Komercyjna: 
2 lata

Dane:

Sposób użytkowania:
zastosowanie komercyjne
Wymiary:
118 x 58 x 150 cm
Maksymalna waga użytkownika:
190 kg
Napęd:
pas Poly-V
Waga koła zamachowego:
15 kg
System opou:
elektromagnetyczny z generatorem
Zakres oporu:
20 poziomów (maks. 500 W)
Regulacja siedziska:
w pionie i w poziomie
Puls:
czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu
Wyświetlacz:
dotykowy z TV TFT
Komputer:
prędkość, RPM, czas, dystans, kalorie, Watt, puls, 17 programów treningowych, Nike+ iPod, stacja dokująca iPod/iPhone, atv/dtv/av/iPod, port do podłączenia mp3 i słuchawek, możliwość łączenia się klientem i wykorzystując aplikacje, gry, TV i dostęp do internetu
Inne:
otwarta rama z niskim wejściem, ergonomiczne żelowe siodełko, auminiowo-stalowa rama, samopoziomujące pedały z regulowanymi paskami, uchwyt na bidon, dwustopniowy nawiew, port USB, kółka transportowe, stopki poziomujące
GWARANCJAKOMERCYJNA
Ocena 
2021-07-23

Zamówienie

Myśle że z czystym sumieniem mogę polecić mimo wysokiej ceny :)

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    ROWER PIONOWY SK8000TVC

    ROWER PIONOWY SK8000TVC

    Rowerek treningowy SK8000TVC to profesjonalny produkt marki BH Fitness. Przeznaczony do użtku komercyjnego i publicznego. Posiada wiele udogodnień, które zadowolą zarówno najbardziej wymagających  użytkowników, jak i początkujących.